אודות

DJ ELDAD BEN-SIMON

הינו DJ ומפיק מוסיקלי, בעל אולפן הקלטות עם סאונד מתקדם, הנמצא כבר למעלה מ-20 שנים בתחום האירועים הפרטים והעסקיים.

במהלך השנים צבר אלדד בן-סימון מקצועיות וניסיון רב בכל סוגי האירועים תוך כדי הקפדה ושימור עקרונות בסיסיים כמו: אהבה למוסיקה, חס חם ואישי וכמובן התרגשות מחדש בכל אירוע. את תחילת דרכו עשה אלדד בסצנת המועדונים וכתוצאה מכך רכש מיומנות בהרקדת קהל בסדר גודל של אלפי אנשים בערב.

די ג'יי אלדד בן-סימון חי ונושם את המוסיקה 24/6 ומתעדכן באופן שוטף במוסיקת המיינסטרים העכשווית וביכולתו הייחודית עורך אותה ביצירות מקוריות הנעשות באולפן.

חשוב שתדעו שדי ג'יי אלדד בן-סימון נשאר עד אחרוני האורחים וללא הגבלה בזמן האירוע. ומגיע לכל אירוע עם ציוד גיבוי מלא לכל מקרה שלא יקרה.

אלדד בן-סימון מבין את רצונו של הלקוח להפיק את האירוע המושלם והייחודי לו,זאת הסיבה שהוא מקפיד על הכרות מוקדמת וישירה עם כל זוג, ועוזר בכל שלב ושלב בבניית האירוע. החל מהפגישה הראשונה ועד לרגע הגדול כל התהליך מתבצע מול אלדד בן סימון ולא דרך גורם שלישי. במהלך תכנון האירוע נעשית פגישת תאום מוסיקלי בה תוכלו להקשיב למאגר מוסיקה מרשים המכיל בתוכו מבחר סגנונות וגרסאות מיוחדות כדי לבנות קונספט מוסיקלי ייחודי המשלב את הטעם והאמירה האישית שלכם יחד עם הניסיון והמקצועיות של אלדד בן סימון על מנת להביא לרחבת הריקודים את מרב האנשים.

המוטו שלי: מוזיקה טובה היא זו החודרת לאוזן בקלילות ועוזבת אותה בקושי.

ELDAD BEN SIMON | מוסיקה למתחתנים ואירועים | 0508-611-111

מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק ולהיות מעודכנים : ליחצו כאן

אי מייל: Info@djeldad.co.il